Twoja rejestracja została potwierdzona, ale mamy dla ciebie więcej propozycji!

  • 75% 75%
  • 75% 75%
Nie przegap tej okazji!

Wszystkie informacje o tym kursie będą zamieszczane na naszej grupie na Facebooku. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Was dostają maile do swoich folderów ze spamem i dlatego tracą możliwość wzięcia udziału we wszystkich darmowych kursach, którymi się z Wami dzielimy.

Czy minęły 2 godziny, a nadal nie otrzymałeś e-maila?

Sprawdź folder ze spamem. Jeśli korzystasz z Gmaila, powinieneś również sprawdzić folder „Oferty” lub „Wszystkie e-maile”. Aby uzyskać najlepszą wydajność, zapisz nasz adres e-mail (poland@younity.one) w kontaktach, aby mieć pewność, że będziesz widzieć nasze wiadomości.

Czy nadal nie ma śladu naszego e-maila, nawet po sprawdzeniu folderu ze spamem i ofertami?

Jeśli po ponad dwóch godzinach nie otrzymałeś od nas niczego w swojej skrzynce odbiorczej, skontaktuj się z nami pod adresem poland@younity.one

FAQs

(Najczęściej zadawane pytania)

1. Co obejmuje program?

Kongres – z udziałem ekspertów w dziedzinie uzdrawiania i samoleczenia – trwa 7 dni i rozpoczyna się w dniu 04/11. Podczas tego kongresu ponad 19 wiodących mówców z całego świata przeprowadzi Ciebie krok po kroku przez proces samoleczenia.  Otrzymarz wiele praktycznych wskazówek, bezpośrednich instrukcji, medytacji i nowych perspektyw. Program zawiera ponad 18+ godzin materiałów oraz dodatkowe filmy. 

2. W jakim języku jest ten materiał?

Wszystkie filmy są w języku angielskim z polskimi napisami oraz z polskim lektorem. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do całej mądrości, nie martwiąc się o barierę językową.

3. Jak wyglądają ramy czasowe?

W środę, 04/11, zaczniemy od pierwszego dnia. Ten kongres online będzie trwał 7 dni.

4. Jak długo będę mieć dostęp do kongresu online?

Tak, lekcje są dostępne dla Ciebie  od momentu ich opublikowania przez 24 godziny. Możesz mieć do nich dostęp kiedy tylko chcesz, pracować nad nimi we własnym tempie i powtarzać kurs tak często, jak chcesz.