Doświadcz metod leczenia w 7 krokach z następującymi ekspertami

Dr Deepak Chopra

jest uznanym na całym świecie pionierem medycyny integracyjnej i osobistej transformacji, jest założycielem Fundacji Chopra, współzałożycielem Jiyo.com i Chopra Center for Wellbeing. Magazyn TIME opisał Dr. Choprę jako „jednego ze 100 najlepszych bohaterów i ikon stulecia” .

Deepak jest certyfikowanym lekarzem medycyny wewnętrznej, endokrynologii i metabolizmu, członkiem Amerykańskiego Kolegium Lekarskiego, profesorem klinicznym medycyny i nauk o zdrowiu na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego, badaczem neurologii i psychiatrii w Szpitalu Massachusetts, adiunktem w szkole Kellog w Columbia Business Scholl na Uniwersytecie Columbia oraz profesorem badań nad świadomością na Uniwersytecie de Sofia.

The World Post i Huffington Post zajęły 17 miejsce wśród najbardziej wpływowych myślicieli na świecie i 1 miejsce w medycynie. Opublikował ponad 85 książek, w tym 25 bestsellerów New York Timesa. Jesteś wszechświatem: Odkrycie swojego kosmicznego ja i dlaczego ma to znaczenie natychmiast stało się bestsellerem w New York Timesie i Wall Street Journal.

Gregg Braden

jest najlepiej sprzedającym się autorem New York Times i uznanym na całym świecie pionierem w łączeniu nauki, duchowości i świata rzeczywistego. Po udanej karierze geologa komputerowego podczas kryzysu energetycznego lat 70. ubiegłego wieku, Gregg pracował z amerykańskimi siłami powietrznymi w latach zimnej wojny.

W 1991 roku został mianowany pierwszym kierownikiem ds. operacji technicznych w Cisco Systems. Od 1986 roku Gregg odkrywa wysokogórskie wioski, odległe klasztory i zapomniane teksty, aby połączyć ich ponadczasowe sekrety z najnowszą nauką. Jego odkrycia doprowadziły do powstania 11 nagradzanych książek w 38 językach. Gregg otrzymał wiele nagród za swoją pracę, w tym nominację do prestiżowej nagrody Templeton Award 2016. Podzielił się swoimi prezentacjami i szkoleniami z ONZ, wpływowymi korporacjami i wojskiem Stanów Zjednoczonych. Występuje w różnych specjalnościach medialnych nadawanych w głównych sieciach w Ameryce Północnej i Południowej, Meksyku i Europie.

Marianne Williamson

uznaną na całym świecie autorką i wykładowczynią duchową. Marianne była gościem wielu programów telewizyjnych, takich jak: Oprah, Larry King Live, Good Morning America, Charlie Rose & Bill Maher. Siedem z dwunastu opublikowanych przez nią książek było bestsellerami w New York Timesie. Gigantyczny bestseller „Powrót do miłości” jest uważany za niezbędny dla nowej duchowości. Jeden z paragrafów tej książki zaczyna się od: „Nasz najgłębszy lęk nie polega na tym, że jesteśmy niedostępni. Nasz najgłębszy lęk polega na tym, że jesteśmy potężni w stosunku do wszystkich mas…. – ta część jest uważana za hymn współczesnego pokolenia poszukiwaczy.

Inne książki Marianny to: „Prawo Bożego zadośćuczynienia”, „Wiek cudów”, „Codzienna łaska”, „Wartość kobiety”, „Iluminata”, „Leczenie duszy Ameryki”, „Kurs utraty wagi”, „Dar zmiany”, „Zaczarowana miłość”, „Rok cudów” oraz jej najnowsza książka „Łzy do triumfu”: Podróż duchowa od cierpienia do oświecenia.

Marianne pochodzi z Houston w Teksasie. W 1989 roku założyła projekt Angel Food, który pomaga ludziom chorym na AIDS w rejonie Los Angeles. Do tej pory, Project Angel Food zaprosił ponad 8 milionów ludzi na posiłek. Marianne była również współzałożycielką Sojuszu na rzecz pokoju. Ponadto służy w zarządzie organizacji RESULTS, która działa na rzecz niszczenia głodu i ubóstwa na całym świecie. Marianna jest również członkiem zarządu organizacji RESULTS, która działa na rzecz dewastacji głodu i ubóstwa na całym świecie.

Dr Joe Dispenza

po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę opinii publicznej jako jeden z naukowców stojących za nagradzanym filmem „What the Bleep Do We Know”. Od premiery filmu w 2004 roku, jego twórczość poszerzyła się, pogłębiła i rozwinęła w kilku kierunkach – wszystko to odzwierciedla jego pasję do zgłębiania tego, jak ludzie mogą wykorzystywać najnowsze odkrycia z dziedziny neurobiologii i fizyki kwantowej nie tylko do leczenia chorób, ale także do cieszenia się bardziej satysfakcjonującym i szczęśliwszym życiem. Jako nauczyciel i wykładowca, Dr. Joe został zaproszony w ponad 27 krajach do nauczania tysięcy ludzi w swoim charakterystycznym, łatwym do zrozumienia, zachęcającym i współczującym stylu, wyjaśniając jak przerobić ich mózg i kondycję ich ciała dla trwałej zmiany. Oprócz różnych kursów online, osobiście prowadzi trzydniowe warsztaty progresywne i pięciodniowe warsztaty zaawansowane w USA i za granicą. Dr. Joe jest również członkiem wydziału International Quantum University for Integrative Medicine w Honolulu, Omega Institute for Holistic Studies w Rhinebeck, Nowy Jork oraz Kripalu Center for Yoga and Health w Stockbridge, Massachusetts. Jest również przewodniczącym Komitetu Badawczego Uniwersytetu Życia w Atlancie w Georgia.

Jako badacz, Dr. Joe bada naukę stojącą za spontanicznymi remisjami i jak ludzie mogą leczyć się od chorób przewlekłych, a nawet śmiertelnych. Ostatnio współpracował z innymi naukowcami w celu zbadania efektów medytacji w swoich zaawansowanych warsztatach. On i jego zespół wykonują mapowanie mózgu za pomocą elektroencefalogramów (EEGs) i indywidualnych testów energetycznych za pomocą urządzenia do wizualizacji wyładowań gazowych (GDV) oraz mierzą zarówno spójność serca z monitorami HeartMath, jak i energię obecną w środowisku warsztatowym przed, podczas i po zdarzeniach za pomocą czujnika GDVSputnik. Wkrótce chce również włączyć testy epigenetyczne do tych badań.

Anthony William

urodził się z wyjątkową umiejętnością komunikowania się z umysłem wysokiego poziomu, który bardzo starannie i dokładnie podaje informacje zdrowotne, które często wyprzedzają swój czas. Mając cztery lata zaszokował swoich rodziców przy niedzielnym obiedzie informacją, że jego babcia, mimo braku jakichkolwiek objawów, jest chora na raka płuc. Wkrótce po jego stwierdzeniu zdiagnozowano u jego babci raka płuc.

 

Od ponad 25 lat Anthony dedykuje swoje życie na rzecz przezwyciężania chorób i zapobiegania ich, odkrywania życia i pokazywania jak powinno się żyć. To, co robi, to odkrycie naukowe sprzed kilkudziesięciu lat. Jego współczujące podejście, które uwzględnia dobre samopoczucie na wszystkich poziomach, nie tylko zdrowia fizycznego przynosiło mu zawsze ulgę i rezultaty.

Niezrównana dokładność i wskaźnik sukcesu, spowodowały, że Anthony jako Medium medyczne cieszy się zaufaniem i miłością tysięcy ludzi  na całym świecie. W tym gwiazd filmowych, znanych piosenkarzy, profesjonalnych sportowców, autorów bestselerowych książek i  niezliczonych innych osób ze wszystkich dziedzin życia, którzy nie mogli znaleść uzdrowienia dopóki nie dał im Anthony wglądu do ducha. Stał się również nieocenionym oknem służącym pomocą Lekarzom w rozwiązywaniu najtrudniejszych przypadków. Jest autorem bestselerowej książki The New York Times ,,The Medical Medium: Secrets Behind Chronic and Mystery Illness and How to Finally Heal “. Książka po polsku: Boski lekarz, Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych.

Anita Moorjani

urodziła się w Singapurze. Ze swoimi indyjskimi rodzicami przeprowadziła się do Honkongu w wieku dwóch lat i nadal tam mieszka. Ze względu na wykształcenie brytyjskie jest wielojęzyczna i dorastała z angielskim, kantońskim i indyjskim. Później nauczyła się francuskiego w szkole. Anita spędziła wiele lat w korporacyjnym świecie, zanim zdiagnozowano u niej raka w kwietniu 2002.

 Jej fascynujące i poruszające doświadczenie bliskiej śmierci zmieniło na początku 2006  jej perspektywę życiową. Jej prace są teraz zakorzenione w głębiach i perspektywach, które zdobyła w innym królestwie.

 

Ze względu na doświadczenie bliskie śmierci Anita jest zapraszana na konferencje i wydarzenia na całym świecie, aby dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Jest również częstym gościem na Wydziale Nauk Behawioralnych Uniwerytetu Honkongu. Gdzie mówi o duchowym przekonaniu w kwestiach takich jak radzenie sobie z nieuleczalnymi chorobami, śmiercią i psychologią. Jest ucieleśnieniem prawdy, że wszyscy mamy wewnętrzną moc i mądrość, aby przezwyciężyć najbardziej niekorzystne sytuacje życiowe, ponieważ ona jest żywym dowodem na to że jest to możliwe.

Dr Bruce Lipton

jest uznanym na arenie międzynarodowej ekspertem w dziedzinie łączenia nauki i duchowości. Biolog komórek macierzystych, autor bestsellera ,,The Biology of Belief“ po polsku ,,Biologia przekonań’’, zdobywca nagrody Goi-Friedenspreis 2009, gość liczących w setkach programów telewizyjnych i audycjach radiowych. Jak również Keynote moderator konferencji krajowych i międzynarodowych.

Dr. Lipton swoją karierę naukową rozpoczął jako absolwent biologii na University of Virginia w Charlottesville zanim w 1973 roku dołączył do ,,Wisconsin’s School of Medicine“ na Wydziale Anatomii. Badania Dr. Liptona koncentrowały się na temacie dystrofii mięśniowej, badaniach sklonowanych ludzkich komórek macierzystych oraz mechanizmach molekularnych kontrolujących to samo zachowanie. Jeden z eksperymentów Dr. Liptona i jego kolegi Dr. Eda Schultza został opublikowany w czasopiśmie Science. Eksperymentalny przeszczep tkanki, o którym była mowa w czasopiśmie został następnie wykorzystany jako nowa forma genetyki człowieka.

W 1982 roku rozpoczął badać zasady fizyki kwantowej i sposób, w jaki można je włączyć do zrozumienia systemów przetwarzania informacji w komórkach. Przeprowadził przełomowe badania błony komórkowej. Jego badania przeprowadzone w Stanford University Medical School w latach 1987-1992 wykazały, że środowisko, które działa poprzez membranę, kontroluje zachowanie komórek i fizjologię oraz włącza i wyłącza geny. Jego odkrycia, które biegły wbrew ustalonemu poglądowi naukowemu, że życie jest kontrolowane przez geny, były jednym z najważniejszych fundamentów dzisiejszych badań, nauki epigenetyki.                                 

Dr Jeffrey Thompson

rozpoczął eksperymentowanie z dźwiękiem i jego wpływem na ciało i mózg w swoim Centrum Zdrowia w Virginii w 1981 roku. Jego eksperymenty polegały na precyzyjnym dostosowaniu częstotliwości chorego kręgosłupa i regulacji czaszki z dokładnymi częstotliwościami dźwięku, stymulowaniu i normalizacji funkcji organów oraz równoważeniu południków akupunktury. Jego badania kliniczne z tysiącami pacjentów i wolontariuszy doprowadziły do przełomowych odkryć, takich jak wzorce częstotliwości dźwięku wbudowane w muzyczne ścieżki dźwiękowe, które mogą przenosić fale mózgowe i wyzwalać liczne korzyści zdrowotne.

Dr Thompson kontynuował swoje naukowe badania kliniczne przez wiele lat w szkole i ośrodku badawczym w Encinitas w Kalifornii. Jako członek wydziału, nauczał psychoakustyki behawioralnej i klinicznych kursów terapii neuroakustycznej, które zostały uznane przez stan Kalifornia jako część podstawowego programu nauczania psychoterapii klinicznej i programów magisterskich i doktoranckich. Dr Thompson obecnie prowadzi zajęcia w różnych instytucjach oraz poprzez sponsorowane seminaria, warsztaty i kursy certyfikacyjne. W 1988 roku Dr Thompson założył Centrum Badań Neuroakustycznych w Encinitas w Kalifornii. W 1989 roku NASA i Jet Propulsion Laboratory poprosiły Dr Thompsona o zbadanie serii potężnych obrazów przesłanych z powrotem przez statek kosmiczny Voyager I & II z Jowisza, Saturna, Urana i Neptuna. Dr Thompson został zaproszony do zbadania możliwego znaczenia i zastosowania tych nagrań dźwięku NASA Space Sound Recordings.

Dr Thompson jest światowej sławy ekspertem w dziedzinie częstotliwości stymulacji akustycznej w muzycznych ścieżkach dźwiękowych. Jako utalentowany muzyk i kompozytor opracował metodę wykorzystania modulowanych impulsów dźwiękowych do zmiany stanów świadomości, prowadząc do optymalnego uzdrawiania umysłu i ciała.

 

Dr Darren Weissman

jest chiropraktykiem oraz lekarzem ogólnym, twórcą technologii LifeLine i najlepiej sprzedającym się autorem The Power of Infinite Love & Gratitude, Awakening to the Secret Code of Your Mind, The Daily Lessons of Infinite Love & Gratitude oraz The Heart of the Matter. Jest współautorem najlepiej sprzedającej się książki dr Masaru Emoto „The Healing Power of Water”. W oparciu o swoją wiedzę na temat podświadomości i holistycznego zdrowia, dr Weissman jest międzynarodowym mówcą w dziedzinie świadomości i był prezentowany w filmach E-Motion, Making Mankind, Beyond Belief and The Truth oraz nadchodzącym dokumencie Heal. Dr Weissman pisał artykuły dla wielu magazynów, takich jak Natural Health, The Huffington Post, Prevention i InStyle.

Jego pasją jest uczyć ludzi, jak celowo zmieniać programy emocjonalne podświadomości. Jako naturalny produkt uboczny, pacjenci bezpośrednio promują naturalny potencjał leczniczy i rozwojowy swojego ciała i relacji.

W 2002 r. dr Weissman opracował LifeLine Technique® w oparciu o pracę i badania prowadzone przez siebie przez całe życie. Od tego czasu założył LifeLine Center, które oferuje szeroki wachlarz indywidualnych programów pielęgnacyjnych i edukacyjnych na rzecz rozwoju osobistego ze wspólną wizją tworzenia pokoju na świecie poprzez wewnętrzny pokój. LifeLine Technique® przyciąga studentów z całego świata, gdzie obecnie jest ponad 500 certyfikowanych praktyków LifeLine w 24 krajach.

Michael Bernard Beckwith

jest założycielem Międzynarodowego Centrum Duchowego Agape, nie wyznaniowej wspólnoty składającej się z tysięcy członków lokalnych i globalnych streamerów na żywo. Jego organizacja jest ceniona za swoją różnorodność kulturową, społeczną i duchową.

Lokalne programy Agape wspierają bezdomnych, zatrzymane osoby i ich rodziny, partnerstwa z organizacjami non-profit, szkoły i domy dla młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji oraz pracę na rzecz ochrony zasobów środowiska naturalnego naszej planety. Podczas gdy globalne programy humanitarne Agape oferują programy żywieniowe, programy przekwalifikowania, szkoły, biblioteki, sierocińce, szpitale, kliniki, domy dla niezamężnych matek, mikrokredyty, pomoc finansową na wypadek klęsk żywiołowych oraz pomoc humanitarną dla ludzi, globalne programy humanitarne Agape mają na celu pomoc młodym ludziom w życiu i pracy w najbardziej narażonych społecznościach świata. Od 8 krajów afrykańskich do Afganistanu, Bośni, Kolumbii, Ekwadoru, Indii, Iraku, Kosowa i Sri Lanki.

Dr Beckwith jest poszukiwanym nauczycielem medytacji, prelegentem konferencji i liderem seminarium procesu Life Visioning, który zainicjował. Trzy z jego ostatnich książek – Life Visioning, Spiritual Liberation i TranscenDance Expanded – zdobyły prestiżową nagrodę Nautilus Award. Wystąpił z Dr. Oz, The Oprah Winfrey Show, OWN Help Desk, Larry King Live, Tavis Smiley i we własnym PBS Special The Answer Is You. W każdy piątek o 13:00 PST tysiące ludzi słucha jego audycji radiowej Wake up: Dźwięk transformacji, na KPFK.

Dr. med. Bernie Siegel

jest emerytowanym chirurgiem ogólnym i pediatrycznym, który zajmuje się obecnie humanizacją opieki medycznej i edukacji medycznej. W 1978 założył on Exceptional Cancer Patients (ECaP), specjalną formę terapi indywidualnej i grupowej. Jest autorem Medicine & Miracles; Peace, Love & Healing; How to Live Between Office Visits; Prescriptions for Living; und Help Me to Heal. Bobbie żyje w Connecticut i ma pięcioro dzieci oraz ośmioro wnuków. Dzięki swojej filozofi życia i śmierci Bernie jest na czele etycznego i duchowego obszaru , którym zajmuje się dzisiaj nasze społeczeństwo i opieka medyczna.

David Hamilton

posiada tytuł doktora chemii i spędził 4 lata w przemyśle farmaceutycznym opracowując leki na choroby układu krążenia i raka. Zainspirowany efektem placebo, opuścił branżę, aby pisać książki i uczyć ludzi, jak wykorzystywać ich umysły i emocje w celu poprawy ich zdrowia.

Jest autorem 9 książek wydanych przez Hay House. Regularnie pisze bloga na swojej stronie internetowej i sporadycznie blogi dla Huffington Post (wersja amerykańska) i Psychologies Life Labs. Jest również comiesięcznym felietonistą w Life Hacks dla magazynu Soul & Spirit. W 2016 roku został wybrany „Najlepszym pisarzem” przez czytelników magazynu Kindred Spirit.

David jest zwolennikiem dobroci i z pasją inspiruje świat życzliwością.

Joan Borysenko PH.D.

jest szanowanym pionierem medycyny integracyjnej i uznanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie łączenia umysłu i ciała. Praca Joan była podstawą międzynarodowej rewolucji zdrowotnej, która uznaje rolę znaczenia  duchowego wymiaru życia jako integralnej części zdrowia i uzdrowienia. Od teatrów po sale konferencyjne, od sal konferencyjnych po miejsca kultu – Joan Borysenko jest wymownym i inspirującym mostem między wiarą a rozumem. Jej błyskotliwość, humor i autentyczność – w połączeniu z najnowszymi wynikami badań – czynią z niej przekonującą i inspirującą prelegentkę i autora.

Na początku lat 80. dr Joan Borysenko założyła wraz z dr Bensonem i dr Ilanem Kutzem klinikę umysłu i ciała. Ponadto jest psychologiem i została mianowana wykładowcą medycyny w Harvard Medical School. Swoje wieloletnie doświadczenie i badania nagrała w książkach takich jak Minding the Body, Mending the Mind, które sprzedały się w nakładzie ponad 400 000 egzemplarzy. Obie książki stały się New York Times besselerami. Joan jest autorem 13 innych książek i licznych programów audio i wideo, partnerem założycielem Mind/Body Health Sciences, LLC z siedzibą w Boulder w Kolorado oraz dyrektorem Claritas Institute Interspiritual Mentor Training Program.

Prowadzi cotygodniowe internetowe audycje radiowe, Your Soul’s Compass, dla Hay House. Jako jedna z najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych prelegentów na temat zdrowia, uzdrawiania i duchowości, jej dedykowane i dobrze zbadane prezentacje są odpowiednie zarówno dla profesjonalistów, jak i ogółu społeczeństwa.

Kelly Brogan, M.D.

jest psychiatrą specjalizującym się w zdrowiu kobiet, autorką bestsellera New York Timesa „A Mind of Your Own” i współredaktorem przełomowego podręcznika „Jednolita terapia depresji”. Ukończyła edukację psychiatryczną i studia w Centrum Medycznym NYU oraz uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie nauk ścisłych w MIT (Massachusetts Institute of Technology). Specjalizuje się w psychiatrii, medycynie psychosomatycznej i integrującej medycynie holistycznej oraz specjalizuje się w leczeniu zespołów i objawów psychiatrycznych.

Kelly jest członkiem zarządów GreenMedInfo, Price-Pottenger Nutrition Foundation, Functional Medicine University, Pathways to Family Wellness, NYS Perinatal Association, Mindd Foundation, Alternative Therapies in Health and Medicine oraz Nicholas Gonzalez Foundation. Jest dyrektorem medycznym Fearless Parent i członkiem-założycielem Health Freedom Action. Jest również certyfikowaną nauczycielką KRI Kundalini Yogi i matką dwójki dzieci.

Kelly Noonan Gores

urodzona w Los Angeles, rozpoczęła swoją karierę przed kamerą jako aktorka i prezenterka, zajmowała się tym 20 lat. W 2012 roku założyła firmę „Elevative Entertainment” i przeszła na pisanie i produkcję. Ostatnio wyprodukowała film fabularny Tooken (2015). Wystąpiła również w roli głównej i wyprodukowała wielokrotnie nagradzany film fabularny „Beneath” (2013) oraz wielokrotnie nagradzany film „Take a Seat” (2011). Jest poszukiwaczką prawdy, uprawia jogę od 15 lat, medytuje i ma głęboką pasję do sztuki uzdrawiania.

Dr Kelly Turner, Ph. D.

jest bestsellerową autorką Radical Remission: Surviving Cancer Against All Odds, która podsumowuje jej badania nad radykalną remisją raka. W ciągu ostatnich dziesięciu lat prowadziła badania w 10 różnych krajach i przeanalizowała ponad 1500 przypadków radykalnej remisji. Jest częstym gościem Dr. Oz Show i posiada tytuł licencjata sztuki na Uniwersytecie Harvarda oraz doktorat na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Niedawno Kelly nakręciła swoją bestsellerową książkę do filmu fabularnego „Open Ended Ticket. Film opowiada historię pacjentki z chorobą nowotworową, która zabiera swoją najlepszą przyjaciółkę w podróż dookoła świata, aby odnaleźć swojego wyobcowanego ojca, zanim będzie za późno. W swoim wyścigu z czasem, seria nieoczekiwanych wydarzeń opuszcza ją, kwestionując wszystko, o czym myślała, że wiedziała o życiu, śmierci i uzdrowieniu.

Mark Emerson D.C. 

jest autorem, prelegentem i kręgarzem specjalizującym się w medycynie żywieniowej i naturalnych zabiegach dla pacjentów w każdym wieku. Jego udane, klinicznie sprawdzone programy pomagają ludziom żyć zdrowiej, zapobiegając, redukując i rozwiązując przewlekłe, postępujące problemy zdrowotne i choroby.

Mark Emerson D.C., C.C.S.P. jest konsultantem ds. zdrowia i odnowy biologicznej w Four Seasons Resort w Maui na Hawajach, gdzie zaprojektował i prowadził program odnowy biologicznej „Twoja droga”. Doradza również osobom fizycznym, grupom, przedsiębiorstwom, restauracjom i hotelom na całym świecie. Dr Emerson doradzał i leczył zawodników z National Football League, PGA Golf Tour i USA Athletics Team. Ponadto udziela porad gwiazdom i wpływowym firmom.

Wraz z uznanymi ekspertami w dziedzinie medycyny i żywienia, a także nagradzanymi szefami kuchni, oferuje Dr. Emerson’s Ultimate Health & Wellness Immersions, zmieniające życie doświadczenie, które pomaga jego gościom zachować ich zdrowie przez całe życie.

 

Peter Crone

Architekt – duchowy i pionier w dziedzinie wellness

Unikalna perspektywa Petera ujawnia zupełnie nowy sposób myślenia, odczuwania i życia. Peter poświęca swoje życie na dzielenie się spostrzeżeniami i strategiami, aby stworzyć natchnione życie i znaleźć prawdziwą wolność, budząc nowe poziomy świadomości. Peter pomaga przekształcić podświadomość, ludzkie zachowanie, relacje, wydajność i ostatecznie wszystko, co napędza nasze wyniki. Współpracował z animatorami, zawodowymi sportowcami i organizacjami międzynarodowymi.

Zaangażowanie Petera polega na dzieleniu się swoją perspektywą, która inspiruje do realizacji nowego sposobu życia….. Od życia ograniczonego i stresu do życia w wolności i radości.

Rob Wergin

ma niezwykłe dary. Jest jasnowidzem. Już w młodym wieku potrafił leczyć zwierzęta i komunikować się z duchami. Te dary nie zostały zrozumiane i nauczył się je ignorować. Przez ponad 30 lat był bardzo udanym dyrektorem generalnym w USA. Pewnego dnia uderzył go ostateczny „kosmiczny 2×4” i w tym czasie głębokiej rozpaczy zapytał, po co jest jego życie i usłyszał odpowiedź. Od tego czasu Rob poświęcił swoje życie celowi bycia naczyniem boskiego światła i miłości. Pomógł już dziesiątkom tysięcy ludzi w każdym wieku i religii.

Wychowany w ściśle chrześcijańskim domu w sercu Południowej Dakoty, bogatej kultury indyjskiej, Rob czerpie z istoty tych dwóch tradycji. Chce, aby jego praca była powszechnie dostępna dla ludzi wszystkich wierzeń duchowych. Jego jasność, otwartość i skromność pomogły przyciągnąć do wspólnoty ludzi, którzy wydają się wyjątkowo wolni od domniemania i kultu.