Czy chciałbyś wnieść więcej mądrości i światła do naszego świata?

Pomóż nam dzielić się tymi niesamowitymi informacjami, dołączając do naszego programu partnerskiego i zarabiaj do 30% prowizji od każdego sprzedanego produktu!

Jak działa program partnerski?

Dołącz do naszego programu partnerskiego, wypełniając powyższy formularz.

Członek younity Poland rozpatrzy Twoje zgłoszenie. Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane, prześlemy Ci wszystkie informacje i materiały potrzebne do rozpoczęcia pracy.

Możesz zacząć promować HEAL Summit za pomocą spersonalizowanych linków za pośrednictwem poczty elektronicznej i / lub mediów społecznościowych!

Nie przegap szansy zarobienia nawet 30% prowizji dzięki naszemu Programowi Partnerskiemu!

Często zadawane pytania (FAQ)

1. Jak mogę otrzymać prowizję z darmowego produktu?

Każdy użytkownik, który zdecyduje się na darmowy Heal Summit za pomocą Twojego linku UTM, będzie śledzony przez pliki cookie, a jeśli kupi HEAL Summit po obejrzeniu go za darmo, automatycznie otrzymasz prowizję za tę sprzedaż poprzez stronę elopage.

2. Czy automatycznie otrzymam prowizję?

Zgodnie z prawem jesteśmy zobowiązani do zapewnienia 14-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, Twoja prowizja zostanie sfinalizowana po upływie tego okresu, a użytkownik nie zwróci produktu.

3. Jak otrzymam zapłatę?

W swoim profilu wydawcy elopage upewnij się, że podałeś dane bankowe i dostarczyłeś niezbędne dokumenty. Po zakończeniu sprzedaży, po upływie okresu zwrotu pieniędzy, elopage automatycznie zapłaci zarobioną kwotę na podane przez Ciebie konto bankowe ok. 15 dnia miesiąca za miesiąc ubiegły.

Kim jest younity?

Aby lepiej nas poznać i poznać naszą misję, pobierz nasze portfolio!